Looduskivide paigaldus.

Ka Eestis liigub eri sorte ning värvuses loodus kive, tänu nende populaarsusele oleme ka meie leidnud tee nende paigaldamiseni. Looduskivide üks plusse on see et need on eluaegsed sellepärast on ka selle töö protsess pikk ja keerukas.
Alguses nagu ikka tuleb teostada väljakaeve, korralik killualus ehitada millele valame õigete kalletega betoonist aluse vastavalt vajadusele 7-15cm. Hiljem kui aluspind on korrektselt ära kuivanud hakkame spetsiaalse kivi liimiga looduskivi plaate paigaldama.
Kui plaadid on maas, tuleb plaatide vuugid täita spetsiaalse liimiga mis on vuukidele mõeldud. Peale vuukide täitmist peame ka plaadid koheselt ära pesema, algselt veega-hiljem spetsiaalse vahendiga mis eemaldab plaatidelt viimased segu tükid.
Lõppviimistlusse kuulub kivi kaitse mis annab ilusa ning vastupidava kihi kividele, mida tuleb iga 2a tagant hooldada ehk uuesti sama kaitsevedeliku kividesse hõõruda. Kui otsite ilusat samas eluaegset plaadi lahendust enda koduhoovi siis küsige pakkumist ning leiame Teie soovidele parimad lahendused.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST JA GARANTEERIME TEILE PARIMA HINNA!