Täpselt nii nagu paeplaat, sobib ka munakivi looduslähedasse keskkonda. Munakivi saab kasutada ka mereäärsetel kõnniteedel, lõkkeplatsidel, lipuplatsidel, lillepeenarte ääristel ja parkimisplatsidel.
Nagu kõigi teiste kivimite puhul, tuleb ka munakiviplatsidele vedada vastavad kõrgused ja kallakud. Hiljem tuleks teha korrektne väljakaeve koos killu ja liivapadjaga.
Ka munakiviplaate tuleb koputada nööride ja rihtade abil kivi paika. Viimasena täidetakse vuugid olenevalt kliendi soovist, kas liiva või kuivseguga.
Kui oled munakivi paigaldusest huvitatud, siis võta julgelt meie professionaalse meeskonnaga ühendust.

Nagu kõigile hästi teada, pole loodusest võimalik leida kahte täiesti ühesugust munakivi. See on ka põhjuseks, miks munakividest tee või väljaku rajamine on nii aeganõudev ning seetõttu ka kallis. Iga munakivi paika panemisele eelneb sobiva suuruse ja kujuga kivi valik. Kuna ka munakivide müüjad on pidanud selle kivi leidmise nimel palju vaeva nägema, siis kujunebki munakividest tee või platsi hind näiteks betoonist sillutiskividest rajatuga oluliselt kallimaks.

Samas on meie keskaegsetes linnades küllalt niisuguseid teelõike, platse ja väljakuid, kus munakividest sillutise rajamine on ainumõeldav. Kujutage näiteks ette Tallinna Pikast jalast ülesminekut, kui lisaks kõnniteele oleks betoonsillutisega kaetud ka tänav ise.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST JA GARANTEERIME TEILE PARIMA HINNA!