Liipa Talu
Liipa Talu koolitus- ja puhkekeskus asub Saha Külas, vaid 16 kilomeetri kaugusel Tallinna kesklinnast melust. Jõelähtme vallal on kaugele ulatuv taustalugu. Naabruses oleva Maardu mõisa ajalooline omanik Hermann Jensen von Bohn rahastas alates aastast 1729 heldekäeliselt nii mõisahoonete ehitamist, esimese eestikeelse piibli väljaandmist, kui ka koolide asutamist kohalike talupoegade hüvanguks. Von Bohni asutatud külakoolid tegi eriliseks asjaolu, et talupoegadest koolmeistrite hulgas olid Eesti ühed esimesed naiskoolmeistrid.

Aasta 2017 juulis teostasime Liipa Talule 30*30 plaatidest sillutisplatsi, mis oli mõeldud tantsuplatsiks ning suuremate ürituste korraldamiseks. Tööde tellijaks oli KuldenGrupp, kes teostas ka renoveerimistöid ning andis meile otsese kontakti Joel Juhiga. Joel Juht on ühtlasi ühe väga eduka ja suure tantsustuudio JJ-Street omanik.
Esimese asjana valmistasime ja viimistlesime ära liivaluse, tihendasime vastavalt nõuetele platsi ning katsime selle täielikult geokangaga, mille peamine eesmärk on eraldada kaht erinevat pinnast. Seejärel ehitasime korrektse killustiku aluse, mis sai samuti spetsiaalsete masinatega tihendatud. Järgmiseks etapiks sai ehitada sängituskiht, mille järel algaski sillutise paigaldus.
Kuna Joel oli valinud Liipa Talu tantsulaagri korraldamiseks, palus ta meilt platsi valmis ehitamist 8 päeva jooksul. Kuna töömaht oli päris suur, siis võtsime vastu otsuse suurendada ka oma tööjõudu. Abivägede tulemusena, ehitasime 3 päevaga valmis 490m2 sillutusplatsi ning järgmised 4 päeva keskendusime plaatide paigaldamisele ning viimasel kaheksandal päeval tegime lõppviimistlust. Joel oli väga rahul meie kiire, efektiivse, kvaliteetse tööga ning selle tulemusena sai ka Liipa Talu tantsulaagri avamispidu ilusti maha peetud.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST JA GARANTEERIME TEILE PARIMA HINNA!