Ka Eestis liigub erinevat sorti ja värvi looduskive, tänu nende suurele populaarsusele oleme ka meie oma Kiviguru meeskonnaga leidnud tee nende paigaldamiseni. Looduskivide üks suur eelis on see, et need on eluaegsed. Tänu pikale ”elueale” on ka selle töö protsess pikem ja keerukam.

Alguses tuleb teostada väljakaeve, millele järgneb korraliku killualuse ehitamine, millele omakorda valatakse õigete kalletega betoonist alus (7-15cm). Kui aluspind on korrektselt ära kuivanud, alustatakse spetsiaalse kiviliimiga looduskiviplaatide paigaldamist.

Kui plaadid on paigas, tuleb plaatide vuugid täita spetsiaalse, vuukide jaoks mõeldud liimiga. Peale vuukide täitmist tuleb ka plaadid koheselt ära pesta, algselt tavalise veega ja hiljem spetsiaalse vahendiga, mis aitab plaatidelt eemaldada viimased segutükid.

Lõppviimistlusse kuulub kivikaitse, mis annab kividele ilusa ja vastupidava kihi, mida tuleks ideaalis iga kahe aasta järel hooldada ehk kive uuesti sama kaitsevedelikuga hõõruda.

Kui otsid eluaegset plaadi lahendust enda koduhoovi, siis küsi julgelt pakkumist ning leiame koos just sulle parima lahenduse.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST JA GARANTEERIME TEILE PARIMA HINNA!