free bootstrap templates

Muud tööd

Terrassi ehitus

Kui soovid looduslikku, hubast ja mõnusat keskkonda enda koju, siis võta meiega ühendust ja leiame sulle sobivaima lahenduse.

terrassi ehitus
haljastusteenus

Haljastus

Tänavakivide paigaldusele ja ebatasasele pinnasele pakume ka mulla planeerimisteenust. Selle töö eesmärgiks on veenduda, et kiviplats ja haljasala jookseksid valatult omavahel kokku.

Aia muudavad huvitavamaks kõikvõimalikud väikevormid, huvitavad ja praktilised teed ning ka valgustus. Viimane koos õigesti valitud taimedega moodustavad harmoonilise terviku muutes sellega aia omanäoliseks ja turvaliseks.
Meie sooviks on pakkuda tellijale võimalikult parimad lahendused haljasala vormimisel just selliselt, et kliendi soovid ja vajadused oleksid täidetud. Samas arvestades, et saaksid maksimaalselt kasutatud krundi võimalused aia kujundamisel. Kogu oma tegevusaja vältel oleme pidanud oluliseks usaldusväärsust ja teostatud tööde kvaliteeti. Meilt saab tellida haljastusprojekte või eskiislahendusi ning haljastuse rajamist.

Lumekoristuse tööd

Eesti talved on sageli lumerohked, millega kaasnevad kuhjunud lumi katustel, jääpurikad ja tänavate libedus. Seetõttu soovitame majaomanikel ja –haldajatel aegsasti mõelda lumekoristusele, jääpurikate eemaldamisele ja libeduse tõrjele, et ennetada ohtlike olukordade tekkimist ning varalisi kahjusid.

lumekoristus

Vastavalt kohaliku omavalitsuse poolt kehtestatud heakorra eeskirjadele on kõigil kinnistuomanikel kohustus oma krundiga piirnevad kõnniteed lumest puhastada ning libedus tõrjuda.

Lume raskusest tingitud katusekahjustusi kodu- ja varakindlustuse raames üldjuhul ei hüvitata. Lumekoristus ja teised tööd teostatakse vastavalt kliendi soovidele ja kohaliku omavalitsuse poolt kehtestatud heakorra eeskirjadele.

Tagame tööde teostamisel ohutuse kõnni- ja autoteel. Selleks kasutame erivarustust ning paigaldame vastavad märgid ning piiritleme ohumaa.

Pakume järgmisi teenuseid peamiselt Tallinnas ja Harjumaal:


*Lumekoristus katustelt, hoovidest

*Jääpurikate eemaldamine

*Libedusetõrje

*Lume äravedu

*Lumekoristustööd

 

Bobcati rent

Rendime Bobcati nii juhiga kui ka ilma juhita.

TINGIMUSED:
Minimaalne tellimus on 3 (kolm) töötundi.

HINNAKIRI:
Bobcat-tehnika rendihind ilma juhita alates 75,00 €/päev

Transport (kuni 5 tonni) objektile ja tagasi alates 70 €. Üks suund alates 35,00 €.

Kiviguru OÜ jätab endale õiguse muuta hindu ette teatamata.
Hinnad ei sisalda KM (20%).

Bobcati rent